Za ciosem!

  Zima w pełnej krasie,  gdzie tam myśleć o jesieni. Ale - skoro latem robimy przetwory na przedwiośnie a zacier przygotowujemy z myślą o losach świata w odległej przyszłości, to przecież nie można wykluczyć, że już teraz ktoś planuje sobie kalendarz startów na październk. Podajemy, zatem, pomocną dłoń, wskazując na Jesienne 360 - które odbędą się 14. października!

  Podobnie, jak w ubiegłym roku, imprezę mamy zamiar zorganizować wspólnie z siedleckimi Leniwcami, którzy wówczas przeprowadzą (zapewne) rajd Lenie w Terenie. Impreza kultowa, także ze względów kulinarnych. No i w ogóle, fajnie będzie przecież. I tym razem, to TP 25 policzymy trochę dokładniej :). W każdym razie - zapraszamy już teraz! Zgłaszać się można, jak by co. 

 Aha - haczyk dla łowców punktów; to także będą zawody z kalendarza PMnO i PPM. No, więc warto rozważyć. I zastrzeżenie na przyszłość - nie wykluczamy, że będą w menu także krótsze trasy - zarówno piesze, jak i rowerowe. Ale to się okaże dopiero po konsultacjach w terenie...