Fotografie!

  Może to i dobrze, że w sobotę w Siedlcach i okolicy było mokro dość i pochmurnie? Gdyby jeszcze - jak zapowiadano wcześniej - dopisała pogoda, to na zdjęcia nie dałoby się wprost patrzeć, takie byłyby piękne... Bo i tak ciężko oderwać oczy - a przecież fotograficy musieli się zmagać z niełatwymi warunkami, kiepskim światłem i tak dalej. No, ale - warunki swoją drogą, modele zaś - swoją, więc wyszło znakomicie.Zapraszamy więc do oglądania fotografii z Leni w Terenie i Jesiennych - naprawdę warto.

  Na początek - zakładka fb Silnego Studia, gdzie tych fotografii wisi prawie 200 sztuk. Są, jak zwykle, portreciki - ale nie tylko. Pejzaże takoż. No i detale, jak ten:

  Sporą galerię przygotował także Darek Sikorski. Panowie zwykle poruszali się razem, ale fotografie trochę inne. Ot, sztuka. W tym zestawie, poza zawodnikami, też sporo przyrody. Zazwyczaj ożywionej, czasami nawet bardzo: 

  No i wreszcie Mariusz Drabio, który wprawdzie wpadł na chwilkę - ale też nie mógł rączek utrzymać spokojnie i wciskał migawkę niejednokrotnie. Co też można sobie obejrzeć na fb; polecamy, oczywiście! Na przykład - fotografię ochrzczoną jako "globus zawodów"...

A gdyby ktoś, coś na własną rękę - proszę się podkablować i zalinkować. Chętnie poogądamy.

Komentarze